Giresun Üniversitesi Türkçe Topluluğu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Türkçe Topluluğu

Türkiye'den erişim engeli nedeniyle yeni adresimiz: turkcetoplulugu.weebly.com

Nar Ağacı
Nazan Bekiroğlu
(%25 İndirimle)
Beyaz Türkler K.
Alev Alatlı
(%25 İndirimle)
turkcetoplulugu.weebly.com Topluluğumuzun yeni adresi
Kendini Açma
B. Çetinkaya

ATEŞ TECRÜBELERİ- Ahmet Turan ALKAN

0901110017

ATEŞ TECRÜBELERİ- Ahmet Turan ALKAN Empty ATEŞ TECRÜBELERİ- Ahmet Turan ALKAN

Mesaj  0901110017 C.tesi Haz. 19, 2010 7:44 pm

Kitabın adı:Ateş Tecrübeleri
    Yazarı:A.Turan ALKAN
    Yayın evi:ötüken
    Yayımlanma Tarihi:2009
    Baskı Sayısı:5
    Sayfa Sayısı:296
    Fiyatı:16.00 TL

Yazar Türkçe`nin ne kadar zengin bir dil olduğunu ifade imkanlarının genişliği ve muhteşemliğini bu eserinde ispat ediyor.Ülke meselelerini masaya yatırıyor.Ülke meseleleri ile alakalı yeni değerlendirmeler ,analizler ,düşünceler ortaya koyuyor.Okuyucuya ülke sorunlarına bakmada yeni bakış açıları sunuyor.Her ne kadar dili ağır olsada ben türküm ,Türkiye`de benim vatanım diyen her vatandaşın okuması gereken bir kitap.
    Okuyucu yurdumuszun sorunlarını yani iç ve dış sorunlar olsun hepsini bu kitapta bulacak.Okuyucu kendi doğrularına yazarın bakış açısından bakacak.Yazarın düşünceleriyle kendi düşüncelerini karşılaştırarak bir sentez oluşturacak ve doğruya ulaşacaktır.Aslında doğru olarak kabul ettiği pek çok yanlışlar görecek ve düzeltecektir.Bu kitabı okuyan bir okuyucu olarak ,bu ülkede yaşayan, bu ülkenin havasını soluyan, ekmeğini yiyen her yurttaşın okuması gereken bir kitap diye düşünüyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 11:10 pm