Giresun Üniversitesi Türkçe Topluluğu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Türkçe Topluluğu

Türkiye'den erişim engeli nedeniyle yeni adresimiz: turkcetoplulugu.weebly.com

Nar Ağacı
Nazan Bekiroğlu
(%25 İndirimle)
Beyaz Türkler K.
Alev Alatlı
(%25 İndirimle)
turkcetoplulugu.weebly.com Topluluğumuzun yeni adresi
Kendini Açma
B. Çetinkaya

HAYAT VE ÖZLEMLERİM

Turkce Toplulugu

HAYAT VE ÖZLEMLERİM Empty HAYAT VE ÖZLEMLERİM

Mesaj  Turkce Toplulugu Çarş. Mart 25, 2009 12:48 pm

Hayat kendine uygun bir senaryo yazıyor ve bizlerde bu filmde birer başrol oyuncusu oluyoruz. Bu film bazen o kadar sürükleyici ve çarpıcı oluyor ki nasıl geçtiğini anlayamıyoruz bile. Hayat, filminde bütün duygularımıza yer vermiş durumda ama özellikle anılarımız üzerinde duruyor ve onu hiçbir sahnesinden eksik etmiyor.Bende bu filmde özlem duyan bir kalbi canlandırıyorum. Özlem duyuyorum sevdiklerime, memleketime,aileme hepsine ayrı ayrı duygular besliyor ve içimde dizginleyemeyeceğim boyutlara getiriyorum.Meğer her şey ne kadar da önemliymiş ki farkında değilmişim şimdi keşkelerim var her cümlemde keşke diyorum keşke daha iyi olsaydı ama; gerçekler bunlar.
    Hayat böyleymiş bilinmezlerle dolu bizi yalnız bırakınca gerçekleri görmemizi sağlıyor hepimiz oynuyoruz ne varki hiçbirimizin elinde senaryo yok içindeyken bilmeden oynuyoruz taki anılara şöyle bir izleyici gözüyle baktığımızda asıl gerçekleri görüyoruz.

DERYA İLBOĞA

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 11:46 am